Ateliérové focení v Kolíně

Ateliérové focení probíhá v mém Rodinném fotoateliéru (ul. Legerova 183). Službu můžete využít pro vyfocení vaší rodiny, dětí, portrétní a skupinové focení přátel, těhotenské focení budoucích maminek (s partnerem) atd. Během focení se lze převlékat a využívat dostupných rekvizit pro co největší pestrost a a různorodost snímků. Za příplatek je možno zajistit vizážistku.

Ceník ateliérového focení v Kolíně

Pro ateliérové focení je vám k dispozici balíček Standard zahrnující 10 upravených snímků v elektronické podobě. Nad rámec balíčku si můžete dle ceníku vybrat libovolné množství dalších upravených snímků. Tištěné papírové fotky nejsou součástí balíčku (je možné objednat). Neupravené snímky neposkytuji, nežádejte mě o ně.

Cenu za ateliérové focení zaplatíte hotově v den focení. Pro více informací si prosím přečtěte Jak to probíhá.

Standardní ateliérové focení (rodinné, těhotenské, portrétní apod.)

Balíček Orientační doba focení Počet snímků Cena Počet osob
Standard 30-60 minut 10 1500 Kč, každý další snímek v elektronické podobě nad rámec balíčku 100 Kč max. 3 dospělí, max. 5 osob celkem (více osob +400 Kč)
Focení s dítětem
do 3 měsíců věku
1-2 hodiny 10 2200 Kč, každý další snímek v elektronické podobě nad rámec balíčku 100 Kč

Novorozenecké focení

Balíček Věk novorozence Orientační doba focení Počet snímků Cena
Standard do 14 dnů 2–3 hodiny 10 v elektronické podobě + z nich 10 tištěných fotografií 2200 Kč, každý další snímek v elektronické podobě (a zároveň jako tištěná fotografie) nad rámec balíčku 120 Kč
14 dnů – 3 měsíce do 2 hodin